Serwis i części

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich maszyn oferowanych dziś oraz maszyn historycznych. W ofercie części zamienne do nowych i starych maszyn HYDREMA oraz maszyn WEIMAR, Fortschritt. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania ofertowe.

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami
Tel.: 042 659 03 75 wewn. 2
Fax.: 042 717 45 85
Tel. kom.: 666 026 746


oraz dołączenie informacji dotyczących:
  • Nazwy firmy oraz telefonów kontaktowych oraz fax
  • Typu i nr seryjnego stołu maszyny do której szukają Państwo części
  • Numeru katalogowego części a jeśli Państwo nim nie dysponują, numeru i typu silnika, numeru i typu mostu, pompy do której niezbędna jest część i zdjęcia uszkodzonej części (zdjęcie można przesłać e-mail: serwis@hydrema-polska.pl)
  • Ewentualnie wypełnienie formularza obok


Katalogi części zamiennych HYDREMA, zostały usystematyzowane z użyciem typu i nr. seryjnego maszyny w związku z powyższym podanie tych danych wystarcza nam do przygotowania oferty. W przypadku części do silnika prosimy o podanie dodatkowo typu i numeru seryjnego silnika. Posiadając w/w dane, znajdujemy numery katalogowe właściwych części, w przypadkach wątpliwych posiadając zdjęcie potrzebnej części przekazujemy je do HYDREMA, aby upewnić się, że części, które Państwu zaoferujemy, będą pasować do maszyny jakiej używacie.

UWAGA! Rok budowy maszyny jak również oznaczenia podane na częściach zamiennych, wymiary uszczelnień itp. nie są podawany w katalogach części zamiennych, jeśli mają Państwo wątpliwości że podzespoły w Państwa maszynie były modyfikowane i część oryginalna może nie pasować prosimy o podanie danych z zainstalowanych obecnie części, w przypadku wątpliwości prześlemy Państwu stronę z katalogu i poprosimy o zaznaczenie potrzebnych części  i odesłanie nam faxem lub mailem.

Czynimy starania aby posiadać odpowiedni zestaw części zamiennych w magazynie. Posiadanie wszystkich jest oczywiście niemożliwe. W stałej sprzedaży z magazynu Polskiego mamy podstawowe części do układu napędowego, silnika, materiały eksploatacyjne. 100% zaplecza części zamiennych dostępne jest z naszych magazynów fabrycznych w Niemczech i Danii, czas dostawy nawet od 24h w przypadku zamówień Priorytetowych. Współpracujemy na co dzień z najlepszymi, wypróbowanymi firmami logistycznymi, korzystamy z ich rozwiązań i doświadczeń, aby maksymalnie skrócić czas dostawy części.
 

Formularz serwisowy

Nazwa firmy
wymagane
Osoba kontaktowa
wymagane
Adres
NIP
Nr. telefonu
wymagane
Adres e-mail
wymagane
Typ maszyny
wymagane
Numer seryjny
wymagane
Rok budowy
wymagane
Opis
opis części o jaką pytamy
Dane dodatowe
opis, np. numer silnika itp.
www.HYDREMA-POLSKA.pl
Dystrybutor na terenie Polski:
95-002 Nowe Łagiewniki ul. Okólna 64; e-mail: info@hydrema-polska.pl
tel. + 48 600 408 895 tel. + 48 42 659 03 75